Zarządzaj swoją rezerwacją

Możesz zarządzać swoimi rezerwacjami bezpośrednio i szybko ze swojego konta osobistego. Zaloguj się lub załóż konto w obszarze My Bravofly. Proste kliknięcie wystarczy, by dodać bagaż, poprosić o zmianę lotu lub jego anulowanie. Spraw, żeby swoje przyszłe rezerwacje były jeszcze szybsze.

Niezbędne dokumenty podróżne

Należy pamiętać, że podróż musi odbywać się z ważnym dokumentem tożsamości oraz wszystkimi niezbędnymi dokumentami podróży i wymaganymi wizami. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: http://www.iatatravelcentre.com.

Serdecznie zalecamy skontaktowanie się z ambasadą lub konsulatem kraju, który zamierzasz odwiedzić, aby na pewno spełnić najnowsze wymagania dotyczących wjazdu na teren danego państwa.

Bagaż

Przydział bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego różni się w zależności od linii lotniczych. Znajdź swoją linię lotniczą i kliknij odpowiedni link, aby sprawdzić wszystkie szczegóły, w tym koszt dodatkowego bagażu.

Zazwyczaj cena biletu dla lotów obsługiwanych przez tanie linie lotnicze nie obejmuje bagażu rejestrowanego. Niektóre linie lotnicze wprowadziły tańsze taryfy, które nie obejmują bagażu rejestrowanego.

Zaleca się dodawanie bagażu do podróży przed odlotem, co pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów na lotnisku

Odprawa przez Internet (online)

Usługa odprawy przez Internet oferowana przez linie lotnicze pozwala uniknąć długich kolejek przy odprawie na lotnisku i, w zależności od linii lotniczych, umożliwiają wybór miejsca siedzącego.

Dzięki odprawie online możesz wygodnie ze swojego domu zrobić wszystko przed odlotem. Po prostu znajdź linię lotniczą dla siebie, a następnie kliknij link, aby przejść do strony odprawy internetowej. Wydrukuj swoją kartę pokładową lub zleć jej wysłanie bezpośrednio na swój telefon. Jeśli nie posiadasz bagażu rejestrowanego, możesz udać się bezpośrednio do bramki wejścia na pokład.

Niżej znajduje się lista głównych linii lotniczych wraz z odpowiednimi linkami. W przypadku firm, które nie znajdują się na tej liście, sprawdź bezpośrednio strony internetowe tychże linii lotniczych.

Warunki przewozu

Linie lotnicze mają swoje ogólne warunki i zasady transportu, takie jak limit bagażu, odprawa przez Internet i zarządzanie rezerwacją.

Przed rezerwacją i odlotem należy sprawdzić wytyczne wybranej przez siebie linii lotniczej, korzystając z odpowiedniego linku niżej.


Informacja o ochronie danych osobowych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującą polityką prywatności przewoźnika oraz, jeśli rezerwacja jest dokonywana za pośrednictwem dostawcy systemu rezerwacji („GDS”), zgodnie z jego polityką prywatności. Są one dostępne na stronie http://www.iatatravelcenter.com/privacy lub bezpośrednio u przewoźnika i GDS. Należy zapoznać się z tą dokumentacją, która dotyczy Twojej rezerwacji i określa, na przykład, w jaki sposób Twoje dane osobowe są gromadzone, przechowywane, wykorzystywane, ujawniane i przekazywane.

Jeżeli dokonano rezerwacji na lot u taniego przewoźnika, prosimy sprawdzić politykę prywatności na stronie internetowej danej linii lotniczej.

Informujemy, że jako biuro podróży możemy sprzedawać międzynarodowe i/lub krajowe bilety lotnicze tylko w imieniu linii lotniczych należących do Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (ang. IATA) lub za pośrednictwem akredytowanych przez IATA agencji należących do grupy lm group.

Z powyższych powodów w pewnych sytuacjach biura akredytowane przez IATA mogą przekazać dane zebrane na temat pasażerów w ramach rezerwacji właściwym władzom krajów ujętych w planie podróży klienta lub, jako agencja akredytowana przez IATA, wprost do Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych, jeśli wymaga tego lokalne prawo i/lub szczególne przepisy lub uchwały tegoż Zrzeszenia.

Tutaj można znaleźć wszystkie informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych przez nasze akredytowane przez IATA biura:

Aplikacja mobilna
Przyłącz się