Tanie loty Poznań


Wyszukiwanie lotów

Najlepsza oferta

wyloty z
Gdańsk, Wrocław, Rzeszów, Warszawa, Kraków
z
201

Bilety lotnicze do Poznań

Loty do Poznania

Poznań to położna nad Wartą stolica Wielkopolski. Zamieszkane przez ponad pół miliona mieszkańców, zachęca turystów ciekawymi zabytkami, doskonałą bazą hotelową i nowoczesnym lotniskiem. Loty do Poznania w ofercie różnych linii lotniczych sprawiają, że podróż do największego miasta Wielkopolski jest łatwa i dostępna dla większości turystów. Lotnisko w Poznaniu jest położone w niewielkiej odległości od centrum, dzięki czemu można przedostać się do dowolnej dzielnicy miasta w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut. Komunikację w Poznaniu zapewnia dobrze rozwinięta sieć autobusów miejskich, które regularnie kursują pomiędzy najważniejszymi punktami. Turyści, którzy rezerwują tanie loty do Poznania i ceną sobie przede wszystkim wygodę, mogą skorzystać z licznych taksówek dostępnych na telefon oraz w głównych punktach miasta.

Wygodne połączenia lotnicze z Poznaniem

Przeloty do Poznania oferuje wielu przewoźników, także popularne, tanie linie lotnicze. Korzystając z wyszukiwarki lotów Bravofly każdy może znaleźć najwygodniejszy lot w odpowiednim terminie i przedziale cenowym. Wystarczy podać datę planowanego lotu oraz datę powrotną oraz lotniska docelowe, a następnie porównać loty oferowane przez różne linie lotnicze i wybrać najkorzystniejszą ofertę.Tanie bilety lotnicze do Poznania to sposób na zwiedzenie jednego z najpiękniejszych polskich miast bez ponoszenia dużych kosztów. Warto z odpowiednim wyprzedzeniem szukać promocji, aby skorzystać z najkorzystniejszych zniżek na zakup biletów lotniczych do Poznania. Dzięki bogatej siatce połączeń lotniczych można z łatwością zaplanować zarówno jednodniowy pobyt w Poznaniu z przylotem we wczesnych godzinach porannych i odlotem późnym wieczorem jak i dłuższy, na przykład tygodniowy pobyt.

Poznań służbowo i na weekend

Zamawiając bilety lotnicze do Poznania to okazja, żeby poznać zabytki i inne atrakcje tego wyjątkowego miasta. Zwiedzanie stolicy Wielkopolski można rozpocząć na Starym Mieście, gdzie warto zatrzymać się na chwilę przy gotyckim kościele Najświętszej Marii Panny Wspomożycielki Wiernych oraz przy zabytkowych kamienicach położonych przy Starym Rynku. Jedną z ciekawszych atrakcji jest także zbudowany w stylu renesansowym budynek ratusza oraz poznańskie koziołki, czyli zabytkowy zegar, w którym codziennie w południe bodą się figurki koziołków. Po wyczerpującej wędrówce uliczkami starego miasta warto skosztować tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej w jednej z przytulnych restauracji. Planując dłuższy pobyt w Poznaniu warto jeszcze przed przylotem sprawdzić ofertę noclegów i zarezerwować odpowiednie miejsca. Do wyboru są zarówno ekskluzywne hotele biznesowe, wyposażone w dostępną dla gości strefę wellness, siłownię i basen, jak i miejsca w pensjonatach oraz hostelach, które oferują dobre warunki w przystępnych cenach. Planując podróż samolotem do Poznania warto wcześniej zadbać o rezerwację biletów lotniczych, miejsc noclegowych oraz biletów wstępu na wybrane atrakcje turystyczne, aby na miejscu nic nie zakłóciło przyjemnego pobytu.

więcej informacji

Oferty lotów Poznań w lipiec

13/07/15 - 19/07/15 20/07/15 - 26/07/15 27/07/15 - 02/08/15
z: Warszawa
do: Poznań
264 264 201
z: Gdańsk
do: Poznań
479 478 478
z: Rzeszów
do: Poznań
485 485 485
z: Kraków
do: Poznań
529 529 424
z: Wrocław
do: Poznań
3 346 3 346 3 460

Oferty lotów Poznań przyszłe weekendy

17/07/15 - 19/07/15 24/07/15 - 26/07/15 31/07/15 - 02/08/15
z: Warszawa
do: Poznań
272 264 264
z: Rzeszów
do: Poznań
485 485 485

Lotniska Poznań