szukaj lotu SAS Braathens


  • Wyszukiwanie lotów

Bilet lotniczy z SAS Braathens

 

Tanie loty SAS

Oferujące tanie loty SAS, czyli skandynawskie linie lotnicze są największym przewoźnikiem obsługującym państwa nordyckie. Linie lotnicze obsługiwane są przede wszystkim przez trzy lotniska w Sztokholmie, Oslo czy w Kopenhadze. Loty SAS odbywają się do wielu zakątków Ziemi, przede wszystkim jednak obsługuje Amerykę Północną, Azję oraz Europę. Skandynawskie linie lotnicze obsługują też lotniska w Polsce. W kraju można skorzystać z usług przewoźnika w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. Linie lotnicze SAS posiadają w swojej flocie takie samoloty jak Airbusy przeznaczone do lotów europejskich czy do dalszych rejsów, na przykład do USA, Boeingi wykorzystywane do lotów krajowych obejmujących kraje skandynawskie. Flota przewoźnika stale się rozwija by coraz lepiej świadczyć swoje usługi wobec pasażerów.

Przed wyruszeniem w drogę sprawdź ekwipunek

Wybierając linie lotnicze SAS należy zwrócić uwagę na wymogi dotyczące bagażu, których nieprzestrzeganie może oznaczać odmowę przyjęcia na pokład. Pierwszym typem bagażu jest bagaż podręczny, który można mieć przy sobie podczas lotu. Jego wymiary zostały określone i są dostępne na stronie internetowej przewoźnika, więc można się z nimi zapoznać rezerwując bilety lotnicze SAS. Nadbagaż podlega opłacie. Na stronie linii lotniczych SAS i u przedstawicieli można zapoznać się z przedmiotami niedozwolonymi, wśród których znajdziemy zakaz przewożenia zwierząt, przewożenia materiałów zagrażających samolotowi, załodze i współpasażerom czy przepisy dotyczące przewozu broni oraz amunicji.

Jeden lot, wiele możliwości

Linie lotnicze SAS oferują swoim pasażerom różne możliwości. Wśród nich znajdują się między innymi pakiety dla pasażerów, które zastąpiły tradycyjne klasy ekonomiczną oraz biznesową. Te pakiety to SAS GO oraz SAS Plus. SAS Go przeznaczona jest dla osób rezerwujących tanie bilety lotnicze SAS, które nie mają specjalnych wymagań co do lotu, a jednocześnie cenią sobie komfort podróży. W tej klasie można mieć ze sobą jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kilogramów. W pakiecie otrzymuje się ciepłe napoje podczas lotu oraz usługi oszczędzające czas, czyli odprawa przez internet oraz mobilny serwis. Klasa SAS Plus jest dla pasażerów, którzy są w stanie zapłacić za lot więcej oraz mają większe wymagania względem przewoźnika. W klasie SAS Plus można przewozić dwie sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kilogramów. Pasażer, który zdecyduje się na ten pakiet otrzymuje dostęp do poczekalni, szybką odprawę bezpieczeństwa, a na pokładzie otrzymuje ciepłe napoje oraz posiłki, dostęp do WiFi oraz bonusy w programie EuroBonus.

Latając liniami lotniczymi SAS można skorzystać z programu lojalnościowego o nazwie EuroBonus. Punkty w programie można zbierać na różne sposoby. Podstawowym jest lot samolotami linii SAS, ale można je również zbierać korzystając z usług partnerów, nocując w hotelach, robiąc zakupy czy podróżując za pośrednictwem przewoźników lądowych. SAS posiada również specjalną ofertę dla firm, które zbierają specjalne kredyty. Kredyty te można wykorzystać na dodatkowe loty i usługi.