Tanie loty Kraków


Wyszukiwanie lotów

Najlepsza oferta

wyloty z
Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Poznań, Warszawa
z
207

Bilety lotnicze do Kraków

Loty do Krakowa

Loty do Krakowa

Kraków to wyjątkowe miasto, które każdy powinien odwiedzić chociaż raz w życiu. W tym pięknym miejscu można zobaczyć wiele niezwykłych obiektów architektonicznych oraz kulturowych i edukacyjnych. Uniwersytet Jagielloński przyciąga wielu studentów, którzy wybierają tanie loty do Krakowa. Jest to miasto turystyczne, które przyciąga tysiące osób każdego roku. W związku z tym podróż samolotem jest bardzo popularnym rozwiązaniem, aby dotrzeć do tego miejsca. Teraz korzystając z naszej wyszukiwarki z pewnością znajdziesz dogodne połączenie, które pozwoli odwiedzić to wyjątkowe miasto. Firma Bravofly zapewnia loty do Krakowa, dzięki którym możesz podróżować niewielkim kosztem. Ogromne doświadczenie oraz współpraca z rzetelnymi biurami podróży, wykwalifikowanym personelem sprawiają, że Bravofly jest pionierem w organizowaniu wakacji, co jest gwarancją satysfakcji.

Kraków - miasto, które Cię oczaruje

Kraków to miasto, w którym można się zakochać. Urokliwe uliczki, piękny rynek oraz kilka dużych kościołów to dopiero początek wyprawy w zaczarowane miejsca, które zwiedzisz podczas wakacyjnej wyprawy. Rozpoczynając swoją podróż po tym pięknym mieście, zajrzyj na Rynek Główny, który jest sercem tego miasta. Obecnie można zejść na rynku do podziemi i przy pomocy najnowszej technologii podziwiać średniowieczny Kraków. Znajdując się na rynku nie można pominąć Pijalni Czekolady Wedel. Warto na chwilę zatrzymać się przy Bazylice Mariackiej, która jest związana z historią tego miasta. Co godzinę przez całą dobę z wieży Bazyliki wygrywany jest hejnał na cztery strony świata. Wewnątrz zobaczymy niesamowity ołtarz, który został stworzony przez Wita Stwosza.

Dzięki naszej stronie internetowej znajdziesz tanie bilety lotnicze do Krakowa. Niskie ceny pozwalają podróżować za niewielkie pieniądze, dzięki czemu możesz odwiedzić Kraków zimą, wiosną i latem. Bravofly to wyszukiwarka, w której znajdziesz naprawdę dogodne połączenia międzymiastowe oraz międzynarodowe.

Kraków, miasto pełne tajemnic

Kraków jest miastem, które zapewnia wiele atrakcji turystycznych. Piękny rynek, kościoły oraz dzielnica uniwersytecka to tylko kilka miejsc, które warto zobaczyć. Każdy kto tutaj przyjedzie koniecznie powinien odwiedzić Wawel, który jest pełen tajemnic. Smocza Jama to wyjątkowe miejsce, które jest udostępniane dla turystów. Według legendy w jaskini jurajskiej mieszkał Smok Wawelski, którego znamy z bajek i wielu opowieści. Piękny zamek można podziwiać każdego dnia i poznać klimat, jaki panował tutaj kilkaset lat temu. Komnaty reprezentacyjne, prywatne apartamenty dla króla i jego gości czy wreszcie skarbiec i zbrojownia to pomieszczenia, które ciągle budzą zachwyt. Dla rodzin z dziećmi idealnym pomysłem na spędzenie czasu będzie wycieczka do Ogrodu Doświadczeń, w którym przybliżane są prawa fizyki w postaci ciekawych doświadczeń. Odwiedzając Kraków warto odwiedzić Muzeum Historyczne oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej. Wystarczy znaleźć bilety lotnicze do Krakowa, aby zwiedzać te miejsca. Nie można też ominąć Katedry wraz z dzwonem Zygmunta i Kryptami, która była miejscem koronacji królów Polski przez kilka wieków. Kraków to miasto, które idealnie pasuje na wakacyjny wyjazd wraz z całą rodziną oraz z przyjaciółmi.

więcej informacji

Oferty lotów Kraków w lipiec

13/07/15 - 19/07/15 20/07/15 - 26/07/15 27/07/15 - 02/08/15
z: Warszawa
do: Kraków
241 275 207
z: Gdańsk
do: Kraków
307 317 263
z: Wrocław
do: Kraków
484 463 462
z: Poznań
do: Kraków
528 528 423
z: Szczecin
do: Kraków
562 508 509

Oferty lotów Kraków przyszłe weekendy

17/07/15 - 19/07/15 24/07/15 - 26/07/15 31/07/15 - 02/08/15
z: Warszawa
do: Kraków
308 275 470
z: Gdańsk
do: Kraków
498 435 404
z: Poznań
do: Kraków
528 528 529

Lotniska Kraków