Tanie loty Bruksela Zaventem


Wyszukiwanie lotów

Najlepsza oferta

wyloty z
Gdańsk, Wrocław, Katowice, Poznań, Warszawa, Kraków
z
146

Bilety lotnicze do Bruksela Zaventem

Loty do Bruksela

Loty do Brukseli

Bruksela to miasto niezwykle zróżnicowane, którego ulice budzą zachwyt i są zderzeniem przeszłości z nowoczesna architekturą. Secesyjne kamienice, nowoczesne budynki należące do Unii Europejskiej kontrastują i budzą zachwyt. Bruksela to miasto skupiające wielu polityków z całego świata oraz turystów, którzy szukają wyjątkowych wrażeń. Każdy, kto chciałby odwiedzić to oryginalne i atrakcyjne miasto powinien wybrać tanie loty do Brukseli. Na stronie internetowej Bravofly można bez problemu znaleźć najlepsze połączenia i wygodny sposób na podróż. Ogromny wybór zapewnia najdogodniejsze rozwiązanie, dzięki czemu wyjazd będzie z pewnością udany, więc loty do Brukseli to najlepsze rozwiązanie.

Bruksela skupia nie tylko polityków, jest tutaj również wiele atrakcji turystycznych. W tym miejscu można skosztować wielu gatunków piwa z całego świata, które zasmakują miłośnikom tego trunku. Warto spróbować rewelacyjnej czekolady, która jest uznawana za jedną z najsmaczniejszych oraz rozsmakować się w lokalnej kuchni. Po przyjeździe do Brukseli obowiązkowym punktem jest główny rynek, który uznano za jeden z najpiękniejszych placów w całej Europie. Charakterystyczne dla tego miasta fasady na starych kupieckich kamienicach są pełne przepychu i znaków historii, które docenią wielbiciele sztuki i architektury. Odwiedzając Brukselę koniecznie trzeba zobaczy słynny pomnik Menneken Pis - czyli "siusiający chłopczyk", który jest symbolem kraju i wolności. Z tym symbolem wolności, który skupia tutaj tak wielu turystów związane jest kilka legend, które jak wiadomo nie koniecznie muszą być prawdziwe. Szukając dogodnego połączenia warto skorzystać z wyszukiwarki Bravofly i znaleźć tanie bilety lotnicze do Brukseli. To prosty i wygodny sposób, aby szybko znaleźć najlepszy lot w dogodnym terminie.

Bruksela - nowoczesne miasto pełne starych symboli

Bruksela to miasto, które cechuje niesamowita różnorodność zarówno architektoniczna, jak i kulturowa. Duża ilość muzeów pozwala na kulturowe uniesienia i wrażenia dla miłośników sztuki. Warto zobaczyć słynny Pałac Królewski oraz Królewskie Muzea Sztuk Pięknych, w którym zobaczymy słynne dzieła z całego świata. Ogromny kompleks składa się z dwóch części: Muzeum Sztuki Dawnej oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Genialne arcydzieła znanych artystów z pewnością zaskoczą i zachwycą każdego wielbiciela prawdziwej sztuki. Kolejnym obowiązkowym punktem jest Belgijskie Centrum Komiksów, w którym można podziwiać bohaterów miejscowych komiksów. Smurfy czy Lucky Luke z pewnością zachwycą wszystkie dzieci i zapewnią niezapomniane wrażenia.

Po zwiedzaniu pięknych sal, pełnych dzieł sztuki warto udać się na wypoczynek do parku, który rozciąga się wokół Pałacu Królewskiego. Ogromny park, w którym jest kilka jezior, ławeczki, szklarnie, mostki i wiele innych dodatków to pomysł na spokojne popołudnie we dwoje. Odwiedzając Brukselę, koniecznie należy skosztować czekolady, którą wiele osób traktuje jako pamiątkę z wakacji. Ta niezwykle smaczna i kremowa słodycz to rarytas, który cenią turyści z całego świata. Każdy, kto planuje wyjazd do tego oryginalnego miasta, powinien skorzystać z wyszukiwarki Bravofly i znaleźć bilety lotnicze do Brukseli, które pozwolą spędzić niezapomniane wakacje z bliskimi.

więcej informacji

Oferty lotów Bruksela w lipiec

13/07/15 - 19/07/15 20/07/15 - 26/07/15 27/07/15 - 02/08/15
z: Warszawa
do: Bruksela
230 151 146
z: Kraków
do: Bruksela
513 301 354
z: Gdańsk
do: Bruksela
757 756 711
z: Wrocław
do: Bruksela
858 888 859
z: Poznań
do: Bruksela
902 902 917
z: Katowice
do: Bruksela
971 971 971

Oferty lotów Bruksela przyszłe weekendy

17/07/15 - 19/07/15 24/07/15 - 26/07/15 31/07/15 - 02/08/15
z: Warszawa
do: Bruksela
313 297 271
z: Gdańsk
do: Bruksela
832 757 762

Lotniska Bruksela Zaventem