Home  Zaplanuj twoją podróż? Jak naprawdę podróżować low-cost?

Jak naprawdę podróżować low-cost ?

Use Bravofly to search for your flightKorzystaj z Bravofly przy wyszukiwaniu twoich lotów

Jeśli chcesz naprawdę zaoszczędzić przy zakupie twoich lotów..... zamiast przeszukiwać każdą z osobna strony tanich linii lotniczych, skorzystaj z wyszukiwarki Bravofly.  Jest to najlepszy sposób na znalezienie linii lotniczej, która najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Zrejestruj się aby otrzymywać od nas Bravofly newsletter:  w ten sposób będziesz na bieżąco informowany o najlepszych ofertach na loty oraz o promocjach oferowanych przez linie lotnicze. Każdego dnia w twojej skrzynce znajdziesz najlepsze  okazje  cenowe na daną chwilę.                    

                                    

 

 

Reserve your flight as soon as possibleRezerwuj jak najwcześniej

Jeśli naprawdę chcesz znaleźć jak najlepsze oferty, nie czekaj z rezerwacją! Szukaj i rezerwuj jak tylko możesz najwcześniej , a w każdym bądź razie nie później niż miesiąc przed datą wylotu.

 

 

Do not hesitate to bookNie czekaj z rezerwacją

Jeśli znajdziesz ofertę, która cię interesuje nie zwlekaj z rezerwacją! Ilość dostępnych miejsc maleje z dnia na dzień, a wraz ze zbliżającą się datą podróży ceny biletów wzrastają.

 

 

Stay overnight on Saturday and savePrzenocuj również w sobotę

W przypadku lotów międzynarodowych  zaleca się  przedłużenie podróży do niedzieli, bowiem linie lotnicze uznają podróże nie obejmujące sobotniej nocy jako business trip. Zatem powrót w sobotę jest zazwyczaj o wiele droższy niż powrót w niedzielę.

 

 

Fly at uncommon hoursLataj w godzinach mniej popularnych

Najlepsze ceny najłatwiej znaleć w mniej uczęszczanych godzinach, jak np. w poniedziałek popołudniu czy w niedzielę rano.  Ceny biletów zależą bowiem od relacji pomiędzy popytem  i podażą –  zatem loty w godzinach najbardziej popularnych kosztują dużo więcej.

 

 

Fly to secondary airportsKorzystaj z lotnisk drugorzędnych

Korzystaj z lotów obsługiwanych przez lotniska drugorzędne, tak jak np. Girona zamiast Barcelony lub Luton zamiast Londynu ; dzięki dotacjom mającym na celu ich rozwój, są one w stanie zapewnić obsługę lotów low-cost w bardzo korzystnych cenach.  Poza tym lotniska te, są bardzo dobrze połączone z pobliskimi miastami dzięki licznym usługom transportowym.

 

 

Travel with only a carry-on bagPodróżuj tylko z bagażem podręcznym

Unikaj bagażu rejestrowanego do luku: jeśli to możliwe podróżuj tylko  z bagażem podręcznym – bagaż rejestrowany do luku zazwyczaj pociąga dodatkowe opłaty.  Pamiętaj, że nadbagaż lub zbyt duże wymiary bagażu, narażają cię na spore koszty. Zatem, przed podróżą, skonsultuj naszą tabelę z  Informacjami o liniach lotniczych, gdzie znajdziesz regulaminy wszystkich linii lotniczych: kliknij tutaj.

 

 

Do not change your reservationNie dokonuj zmian w rezerwacji

Przed wysłaniem twojej rezerwacji upewnij się, że wszystkie wprowadzone przez ciebie dane są poprawne. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji, unikaj dokonywania zmian, gdyż każda zmiana pociąga za sobą dodatkowe koszty.  Wszystkie informacje dotyczące Kosztów zmian w rezerwacji , mogą zostać skonsultowane na naszej stronie: Reservation change  klikając tutaj.

Pamiętaj, że w przypadku rezygnacji z zarezerwowanego wcześniej lotu, linie lotnicze low cost nie zwracają kosztów zakupionego biletu. 
Jeśli w chwili dokonywania rezerwacji przewidujesz, że może zajść potrzeba zmiany, pamiętaj o wykupieniu naszego ubezpieczenia  Bravofly NoProblem: w ten sposób, masz pewność, że nie zostaniesz obciążony żadną dodatkową kwotą administracyjną za dokonanie zmiany, lecz jedynie eventualną różnicą w cenie biletu. Poza tym, masz zagwarantowany zwrot pieniędzy, jeśli nie skorzystasz z lotu z powodu choroby.

 

 

 

Bravofly: tanie loty !

Bravofly jest międzynarodowym znakiem handlowym BravoNext SA.

Prawo autorskie Copyright © 2006-2017 Bravofly.com - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Bravofly.com jest częścią witryny lastminute.com group.

 

» Zarezerwuj loty » Zarezerwuj hotele » Wynajmij samochód » Pobierz przewodnik turystyczny