Home  Zostań naszym partnerem Reklama

Reklama

Bravofly.pl stanowi część lastminute.com group, szwajcarskiego biura podróży online, albo OTA, aktywnie działającego w Europie. Dzięki naszym nowoczesnym platformom, klienci mogą z łatwością wyszukać, porównać i zarezerwować bilety lotnicze, zarówno tradycyjnych linii, jak i tanich przewoźników, a także zakwaterowanie w hotelach, pakiety wakacyjne, rejsy , wynajem samochodu oraz inne produkty i usługi związane z podróżowaniem.

Dodatkowo oferujemy pomoc w trakcie procesu sprzedaży i posprzedażową w 12 językach podczas całego okresu planowania i realizacji podróży. Dla wybranych produktów o wartości dodanej, takich jak rejsy i pakiety, zapewniamy wsparcie specjalnego zespołu do spraw obsługi klienta.

Grupa została utworzona w 2006 roku, ale jej korzenie sięgają roku 2004 , kiedy postała Volagratis, pierwsza wyszukiwarka tanich lotów dostępna na włoskim rynku.

Obecnie lastminute.com group obsługuje portale w ponad 35 krajach; kluczowe rynki grupy to Włochy, Hiszpania i Francja, jednak szybko rozwija się na innych rynkach europejskich, takich jak: Niemcy, Europa Wschodnia i Skandynawia, a w planach ma wejście na rynek wybranych krajów regionu Azji iPacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej.

Bogate portfolio grupy obejmuje 15 zlokalizowanych serwisów Bravofly, lastminute.com, Rumbo, Volagratis, Jetcost, Crocierissime, I Bravoavia.

Główna siedziba lastminute.com group znajduje się w Chiasso , w Szwajcarii, a wszystkie działania biznesowe są koordynowane z poziomu dwóch największych oddziałów w Chiasso i w Madrycie w Hiszpanii.

Bravomedia

W przypadku pytań lub informacji odnośnie miejsc reklamowych na stronach lastminute.com group, prosimy o kontakt z naszym partnerem:

Bravomedia SRL, Via Melzo, 12 - 20129 Mediolan, Włochy
E-mail: bravomedia@bravomedia.it

Firmy należące do lastminute.com group zarządzają bezpośrednio swoją przestrzenią reklamową.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na: www.bravoflyrumbogroup.com

Bravofly: tanie loty !

Bravofly jest międzynarodowym znakiem handlowym BravoNext SA.

Prawo autorskie Copyright © 2006-2017 Bravofly.com - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Bravofly.com jest częścią witryny lastminute.com group.

 

» Zarezerwuj loty » Zarezerwuj hotele » Wynajmij samochód » Pobierz przewodnik turystyczny